Log4J-t milyen forrásból lehetne megtanulni?

0 votes
asked May 23, 2014 in IRF tantárgy by jozsi (23 points)

Sziasztok!

A harmadik házit próbálom pótolni, 245-ös kódú. A naplózáshoz log4j instrumentációt kell használni, ehhez azonban sem az előadás diasorban, sem a gyakanyagban nem találtam anyagot ami alapján meg tudnám tanulni, vagy kideríteni hogy hogyan is működik.

Ha csak én voltam felületes, és ott van az valahol, kérlek mondjátok el hogy melyik dokumentumokról van szó.

A másik lehetőség, hogy teljességgel nekünk kell utána járni (értsd: guglizni). Erről lenne szó?

A segítséget eőre is köszi!

1 Answer

+2 votes
answered May 23, 2014 by cseppento (294 points)

Az API használatát kb 5-10 perc alatt meg lehet tanulni, én azt javaslom, hogy csinálj egy kis Hello World projektet, ahol a log4j-t próbálgatod. Kb fél órát rászánsz és mindennel képben leszel, ami kell. Vagy vedd elő a szoftlab3-as threades labormunkádat (esetleg beer registerest, vagy akár a kiadott programot) és adj hozzá valami log4j használatot. Manual:

...